| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
|---|---|
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Średnica Maks | 15 m |
| Materiał | Aluminium, stal, mosiądz, tytan, plastik |
|---|---|
| Powłoki | Nikiel |
| Możliwości materiałowe | aluminium, stal nierdzewna |
| Proces produkcji | Obróbka CNC, toczenie, frezowanie |
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
| Kształt | Włókna |
|---|---|
| Wysokość płetwy | 5 mm |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| rodzaj płetwy | Płetwy prostych |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Wysokość płetwy | 5 mm |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Rozstaw płetw | 2 mm |
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Średnica Maks | 15 m |
| Cechy | Twardość i elastyczność |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Zakres | 1-1000 mm |
|---|---|
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
| Próbka | Wolne |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
| Wnioski | Maszyna CNC |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Skończ. | Gładki |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Tworzywo | Stop aluminium |
|---|---|
| proces produkcyjny | CNC Mękawka |
| Wymiary | dostosowane |
| Tolerancja | ± 0,01 mm |
| Aplikacja | Sprzęt elektroniczny |