| Szybki czas dostawy | 15 dni |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Niklowanie |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Standardowy | ISO9001:2008 |
| Próbka | Dostępne |
| Skończ. | Gładki |
|---|---|
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Kolor | Srebro |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Chromowanie |
| Próbka | Dostępne |
| Czas realizacji | 7-10 dni |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Jakość | 100% kontrola |
| Wytworzone na zamówienie | - Tak, tak. |
| Próbka | Dostępne |
| Wykończenie powierzchni | Niklowanie |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Wytworzone na zamówienie | - Tak, tak. |
| Jakość | 100% kontrola |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
| Skończ. | Polerowanie |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-10 dni |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Szerokość | 100~800 mm |
| Wytworzone na zamówienie | - Tak, tak. |
| Czas realizacji | 7-10 dni |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
| Jakość | 100% kontrola |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Skończ. | Polerowanie |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
| Wykończenie powierzchni | Niklowanie |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Próbka | Dostępne |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Szerokość | 100~800 mm |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |