| Wzór otwierania | Automatyczny |
|---|---|
| Precyzja | 0,01 mm |
| Pochodzenie | Chiny |
| materiał | Metal |
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Materail | Metal |
| Warranty | 1 Years |
| Product | CNC Machining Parts |
| Type | CNC Turning Parts |
| Rodzaj obróbki | Precyzyjne toczenie CNC TOKARKA CNC |
|---|---|
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,6-3,2 |
| Rysunek | 2D/(PDF/CAD)3D(IGES/STEP) |
| Kontrola jakości | Krytyczna dziesięciocentówka |
| Produkt | Części toczone CNC |
|---|---|
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Wzór otwierania | Automatyczne |
| Precyzja | 00,01 mm |
| Typ Dostępny | Obrócenie |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
| Package | Wood Package Or Carton |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Precision | 0.01mm |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
|---|---|
| Precyzja | 0,01 mm |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| przesyłka | DHL, UPS, FedEx lub jako Twoja prośba |
| Produkt | Części do obróbki CNC |
| Produkt | Części do obróbki CNC |
|---|---|
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
|---|---|
| Precyzja | 0,01 mm |
| przesyłka | DHL, UPS, FedEx lub jako Twoja prośba |
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| materiał | Metal |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |