| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
|---|---|
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Maksimum Çap | 15m |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Pirinç, Titanyum, Plastik |
|---|---|
| kaplamalar | Nikel |
| Malzeme yetenekleri | Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Üretim süreci | CNC İşleme, Tornalama, Frezeleme |
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
| Şekli | Dikdörtgen |
|---|---|
| Kanat yüksekliği | 5mm |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| yüzgeç tipi | Düz yüzgeç |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yüzey işlemi | eloksal |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kanat yüksekliği | 5mm |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Fin perdesi | 2mm |
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| Maksimum Çap | 15m |
| Özellik | Sertlik ve Esneklik |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Aralık | 1-1000mm |
|---|---|
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
| Örnek | Özgür |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Başvurular | Cnc makinesi |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Bitir. | Yumuşak |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
|---|---|
| üretim süreci | CNC işleme |
| Boyutlar | özelleştirilmiş |
| Hoşgörü | ±0,01 mm |
| Başvuru | Elektronik ekipman |