| Skończ. | Gładki |
|---|---|
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Kolor | Srebro |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Waga | 0,5-10 kg |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Szerokość | 100~800 mm |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
| Wykończenie powierzchni | Anodowane |
|---|---|
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Rodzaj | Obróbka CNC |
| Materiał | Aluminium, Miedź, Stal nierdzewna |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Materiał | Aluminium, stal, mosiądz, tytan, plastik |
|---|---|
| Powłoki | Nikiel |
| Możliwości materiałowe | aluminium, stal nierdzewna |
| Proces produkcji | Obróbka CNC, toczenie, frezowanie |
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
| Wysokość płetwy | 5 mm |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Wysokość płetwy | 5 mm |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Rozstaw płetw | 2 mm |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Niklowanie |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Standardowy | ISO9001:2008 |
| Próbka | Dostępne |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
|---|---|
| Wnioski | Maszyna CNC |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Usługa | ODM, OEM |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |