| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Skończ. | Gładki |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Próbka | Bezpłatny |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
|---|---|
| Próbka | Bezpłatny |
| Zakres | 1-20mm |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Wnioski | Maszyna CNC |
| Kształt | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
|---|---|
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Standardowy | ISO 9001 |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Standardowy | ISO 9001 |
| Zakres | 1-20mm |
| Usługa | ODM, OEM |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Wyposażenie | Wiertarki |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
| Służba | OEM/ODM/dostosowane |
| Dokładność | 0,006 |
| Dokładność | 0,006 |
|---|---|
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
| Służba | OEM/ODM/dostosowane |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
| PRZEMYSŁ | Zawór |
|---|---|
| Dokładność | 00,01 mm |
| Maszyny Przetwórcze | Szlifierka precyzyjna, Frezarka CNC |
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |