| Usługa | OEM, ODM, dostosowane |
|---|---|
| Standardowy | ISO 9001 |
| Przetwarzanie | Obrót, frezowanie, wiercenie itp. |
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Rodzaj | Wiercenie|Frezowanie|Toczenie |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
|---|---|
| Standardowy | ISO 9001 |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Próbka | Bezpłatny |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Próbka | Bezpłatny |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Standardowy | ISO 9001 |
| Wnioski | Maszyna CNC |
|---|---|
| Standardowy | ISO 9001 |
| Usługa | ODM, OEM |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Usługa | ODM, OEM |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Standardowy | ISO 9001 |
|---|---|
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
| Próbka | Bezpłatny |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
|---|---|
| Usługa | ODM, OEM |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Zakres | 1-20mm |
| Próbka | Bezpłatny |
| Waga | 0,5-10 kg |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Materiał | Stopy aluminium |
| Kolor | Srebro |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |