| Czas realizacji | 7-10 dni |
|---|---|
| Próbka | Dostępne |
| Skończ. | Polerowanie |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
| Standardowy | ISO9001:2008 |
| Szerokość | 100~800 mm |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
| Wytworzone na zamówienie | - Tak, tak. |
| Skończ. | Polerowanie |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
| Typ płatności | TT/paypal/LC/western Union |
|---|---|
| Obróbka cieplna | Próżniowa obróbka cieplna |
| Elastyczność | Dostosowywalne |
| Funkcja | Obróbka wału |
| Rodzaj formy | Precyzyjnie obrobione części |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Dokładność | 0,006 |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
|---|---|
| Dokładność | 00,01 mm |
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Kontrola prędkości | Zmiennej częstotliwości |
| OEM lub ODM | Dostępne |
| Wnioski | Maszyna CNC |
|---|---|
| Standardowy | ISO 9001 |
| Usługa | ODM, OEM |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
|---|---|
| Wnioski | Maszyna CNC |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Usługa | ODM, OEM |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
|---|---|
| Próbka | Dostępne |
| Jakość | 100% kontrola |
| Skończ. | Polerowanie |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
|---|---|
| Próbka | Bezpłatny |
| Usługa | ODM, OEM |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |