| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
|---|---|
| Dokładność | 0,006 |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
| Możliwości materiałowe | Metale szlachetne |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Skończ. | Polerowanie |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Wysoka precyzja | Tolerancja +/-0,005 mm |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Kształt | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Sposób dostarczania | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, itp. |
| Usługa | ODM, OEM |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | Anodowanie |
| Praca | ODM, OEM |
| Czas realizacji | 15-30 dni |
| Standard | ISO9001/TS16949 |
| Standardowy | ISO 9001 |
|---|---|
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
| Zakres | 1-200mm |
| Produkt | Części toczone CNC |
|---|---|
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Wzór otwierania | Automatyczne |
| Precyzja | 00,01 mm |
| Typ Dostępny | Obrócenie |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
|---|---|
| Okres płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Logo | Grawerowane / Laserowe |
| Skończ. | Gładki, matowy, błyszczący |
| Służba | Dostosowane OEM, ODM |