| Aflevering | Door lucht/zee/express |
|---|---|
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Diameter Max | 15 m |
| Materiaal | Aluminium, staal, koper, titanium, kunststof |
|---|---|
| Deklagen | Nikkel |
| Materiële mogelijkheden | Aluminium, Roestvrij staal |
| Productieproces | CNC-bewerking, draaiwerk, frezen |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
| Vorm | rechthoekig |
|---|---|
| Vinnenhoogte | 5 mm |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Vinnentype | Rechte vin |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
|---|---|
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Vinnenhoogte | 5 mm |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Vinnenpijl | 2 mm |
| Productiemethode | CNC-bewerking |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Diameter Max | 15 m |
| Kenmerken | Hardheid en flexibiliteit |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| Bereik | 11000mm |
|---|---|
| Productiemethode | CNC-bewerking |
| Proefproef | vrij |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
| Toepassingen | CNC-machine |
| Productieproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Afmaken. | Glanz |
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| productieproces | CNC -bewerking |
| Afmetingen | aangepast |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Sollicitatie | Elektronische apparatuur |