| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
|---|---|
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, χαλκός, τιτάνιο, πλαστικό |
|---|---|
| Επιστρώματα | Νικέλιο |
| Υλικές Ικανότητες | Αργίλιο, ανοξείδωτο |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC, Στροφή, Στρίψιμο |
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υψόμετρο πτερυγίου | 5 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Τύπος πτερυγίου | Καθαρό πτερύγιο |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υψόμετρο πτερυγίου | 5 χιλιοστά |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Σφαιρίδιο πτερυγίου | 2 χιλιοστά |
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Ειδικότητα | Σκληρότητα & Ευελιξία |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| Πεδίο | 11000mm |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
| Διαδικασία παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| διαδικασία παραγωγής | Μηχανική κατεργασία CNC |
| Διαστάσεις | προσαρμοσμένη |
| Ανοχή | ±0,01 χλστ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |