| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
|---|---|
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Usługa | ODM, OEM |
| Jakość | 100% kontrola |
|---|---|
| Dokładność | 0,01 mm |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
| Wytworzone na zamówienie | - Tak, tak. |
| Technologia | Skomplikowane części ciała |
| Typ płatności | TT/paypal/LC/western Union |
|---|---|
| Sposób przetwarzania | Części toczone CNC |
| Jakość powierzchni | Gładki |
| Precyzja | Wysoki |
| Zastosowanie | Elektryczny |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
|---|---|
| Dokładność | 0,006 |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Możliwości materiałowe | Metale szlachetne |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
| Służba | OEM/ODM/dostosowane |
| Kontrola prędkości | Zmiennej częstotliwości |
|---|---|
| Typ płatności | TT/paypal/LC/western Union |
| Dostawa | drogą powietrzną/morską |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Płaskość | ±0,01 mm |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
|---|---|
| Usługa | ODM, OEM |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Zakres | 1-20mm |
| Próbka | Bezpłatny |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
| Oryginalna twardość | HRC35-42 |
| Inżynieria | CNC|Wiertarki |
| Dokładność | 00,01 mm |