| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
|---|---|
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Diensten | ODM, OEM |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Betalingstype | TT/paypal/LC/Western Union |
|---|---|
| Verwerkingsmethode | CNC-draaionderdelen |
| Oppervlakte kwaliteit | Glanz |
| Precisie | Hoog |
| Toepassing | Elektrische apparatuur |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
|---|---|
| Precisiteit | 0,006 |
| Verzendweg | Express |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Materiële mogelijkheden | Edele metalen |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Verzendweg | Express |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Verzendweg | Express |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Dienst | OEM/ODM/Customized |
| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
|---|---|
| Betalingstype | TT/paypal/LC/Western Union |
| Aflevering | door lucht/overzees |
| Toepassing | Automobilerij |
| Vlakheid | ±0,01 mm |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
|---|---|
| Diensten | ODM, OEM |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
| Bereik | 1-20 mm |
| Proefproef | Vrij |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
| Originele Hardheid | HRC35-42 |
| Techniek | Machines voor het boren met behulp van CNC |
| Precisiteit | 0.01 mm |