| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
|---|---|
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Kalite | %100 Muayene |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Hızlı Teslimat Süresi | 15 gün |
| özel yapılmış | - Evet. |
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Ödeme türü | TT/paypal/LC/Western Union |
|---|---|
| İşleme Yöntemi | CNC torna parçaları |
| Yüzey kalitesi | Yumuşak |
| Kesinlik | Yüksek |
| Uygulama | Elektriksel |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
|---|---|
| Doğruluk | 0,006 |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Malzeme yetenekleri | Değerli metaller |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Hizmet | OEM/ODM/Özelleştirilmiş |
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
|---|---|
| Ödeme türü | TT/paypal/LC/Western Union |
| teslimat | hava/deniz yoluyla |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Pürüzsüzlük | ±0,01 mm |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
|---|---|
| Hizmet | ODM, OEM |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Aralık | 1-20mm |
| Örnek | Özgür |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| Mühendislik | CNC|Sondaj Makineleri |
| Doğruluk | 0.01mm |