| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
|---|---|
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Τύπος πληρωμής | ΤΜ/paypal/LC/Western Union |
|---|---|
| Μέθοδος επεξεργασίας | Τμήματα στροφής CNC |
| Ποιότητα της επιφάνειας | Γλυκό |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0,006 |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Υλικές Ικανότητες | Πολύτιμα μέταλλα |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Υπηρεσία | OEM/ODM/Customized |
| Έλεγχος ταχύτητας | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
|---|---|
| Τύπος πληρωμής | ΤΜ/paypal/LC/Western Union |
| Παράδοση | αεροπορικώς/τη θάλασσα |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Πλατεία | ±0,01 mm |
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
|---|---|
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Εφαρμοσμένη μηχανική | Μηχανές τρυπών CNC |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |