| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
|---|---|
| Okres płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Logo | Grawerowane / Laserowe |
| Skończ. | Gładki, matowy, błyszczący |
| Służba | Dostosowane OEM, ODM |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
|---|---|
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Średnica Maks | 15 m |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Średnica Maks | 15 m |
| Cechy | Twardość i elastyczność |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Średnica Maks | 15 m |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Dokładność | 00,01 mm |
| Kontrola prędkości | Zmiennej częstotliwości |
| Oryginalna twardość | HRC35-42 |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Skończ. | Gładki |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Aplikacja | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
|---|---|
| Metoda produkcji | CNC Mękawka |
| Próbka | Dostępny |
| Aplikacje | Maszyna CNC |
| Obróbka powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
|---|---|
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Precyzja | 0.010-0.002 mm |
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Usługa | OEM, ODM, dostosowane |
|---|---|
| Standardowy | ISO 9001 |
| Przetwarzanie | Obrót, frezowanie, wiercenie itp. |
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Rodzaj | Wiercenie|Frezowanie|Toczenie |