| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
|---|---|
| Ödeme Süresi | T/T, paypal, western union, L/C |
| Logo | Kazınmış / Lazer |
| Bitir. | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, ODM |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
|---|---|
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Maksimum Çap | 15m |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| Maksimum Çap | 15m |
| Özellik | Sertlik ve Esneklik |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Maksimum Çap | 15m |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Bitir. | Yumuşak |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
|---|---|
| Üretim yöntemi | CNC işleme |
| Örnek | Mevcut |
| Uygulamalar | CNC Makinesi |
| Yüzey işleme | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
|---|---|
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Kesinlik | 0.010-0.002mm |
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| Hizmet | OEM, ODM, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Standart | ISO9001 |
| İşleme | Dönüştürme, frezeleme, sondaj, vb. |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| Türü | Delme|Frezeleme|Tornalama |