| przesyłka | DHL, UPS, FedEx lub jako Twoja prośba |
|---|---|
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Skończ. | Polerowanie |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Technologia | Skomplikowane części ciała |
|---|---|
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
| Jakość | 100% kontrola |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Szerokość | 100~800 mm |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| technologii | Skomplikowane części ciała |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Jakość | 100% kontrola |
| Skończ. | Polerowanie |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-10 dni |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Skończ. | Polerowanie |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Skończ. | Polerowanie |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
| Wykończenie powierzchni | Niklowanie |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Próbka | Dostępne |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-10 dni |
| Skończ. | Polerowanie |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| technologii | Skomplikowane części ciała |
| Skończ. | Polerowanie |