| Typ płatności | TT/paypal/LC/western Union |
|---|---|
| Obróbka cieplna | Próżniowa obróbka cieplna |
| Elastyczność | Dostosowywalne |
| Funkcja | Obróbka wału |
| Rodzaj formy | Precyzyjnie obrobione części |
| Waga | Lekkie |
|---|---|
| Zgodność | Wszechstronny |
| Kolor | Srebro |
| Zgromadzenie | Łatwy |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wnioski | Maszyna CNC |
|---|---|
| Standardowy | ISO 9001 |
| Usługa | ODM, OEM |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Standardowy | ISO 9001 |
| Zakres | 1-20mm |
| Usługa | ODM, OEM |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 µm |
|---|---|
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Oryginalna twardość | HRC35-42 |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Czas realizacji | 7-10 dni |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
| Jakość | 100% kontrola |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie |
|---|---|
| Jakość | 100% kontrola |
| Technologia | Skomplikowane części ciała |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |