| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
|---|---|
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Logo's | Gegraveerd / Laser |
| Afmaken. | Vlot, Glanzende Steen, |
| Dienst | Aangepaste OEM, ODM |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
|---|---|
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Diameter Max | 15 m |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Diameter Max | 15 m |
| Kenmerken | Hardheid en flexibiliteit |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Diameter Max | 15 m |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
| Originele Hardheid | HRC35-42 |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Productieproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Afmaken. | Glanz |
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Applicatie | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, enz. |
|---|---|
| Productiemethode | CNC -bewerking |
| Steekproef | Beschikbaar |
| Toepassingen | CNC -machine |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
|---|---|
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| Precisie | 0.010-0.002 mm |
| Productiemethode | CNC-bewerking |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Diensten | OEM, ODM, op maat |
|---|---|
| Standaard | ISO9001 |
| Verwerking | Bewerking, frezen, boren, enz. |
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Type | Boringen, slijpen, slijpen, draaien |