| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
|---|---|
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Λογότυπο | Γυρισμένο / Λέιζερ |
| Τελείωσε. | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Υπηρεσία | Προσαρμοσμένος cOem, ODM |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
|---|---|
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Ειδικότητα | Σκληρότητα & Ευελιξία |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Έλεγχος ταχύτητας | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Διαδικασία παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική, κλπ. |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Μηχανική κατεργασία CNC |
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογές | Μηχάνημα CNC |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
|---|---|
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| Ακριβότητα | 0.010-0.002 mm |
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |
| Υπηρεσία | OEM, ODM, εξατομικευμένο |
|---|---|
| Τύπος | ISO9001 |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία με στροφή, αλεύρι, γεωτρήσεις κ.λπ. |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Τύπος | Στρώσεις και στροφές |