| Waga | Lekkie |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Odporność na ciepło | - Tak, proszę. |
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Skończ. | Polerowanie |
|---|---|
| Jakość | 100% kontrola |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
| Technologia | Skomplikowane części ciała |
| Szerokość | 100~800 mm |
| Szerokość | 100~800 mm |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
| Wytworzone na zamówienie | - Tak, tak. |
| Skończ. | Polerowanie |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
| Czas realizacji | 7-10 dni |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Dokładność | 0,01 mm |
| Jakość | 100% kontroli |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
|---|---|
| Próbka | Dostępne |
| Jakość | 100% kontrola |
| Skończ. | Polerowanie |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
| Jakość | 100% kontrola |
|---|---|
| Dokładność | 0,01 mm |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
| Wytworzone na zamówienie | - Tak, tak. |
| Technologia | Skomplikowane części ciała |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Waga | 0,5-10 kg |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |