| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Warmteweerstand | - Ja, dat klopt. |
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Afmaken. | Polieren |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Breedte | 100 tot 800 mm |
| Breedte | 100 tot 800 mm |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Afmaken. | Polieren |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| Doorlooptijd | 7-10 dagen |
|---|---|
| Steekproef | Beschikbaar |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Nauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Afmaken. | Polieren |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Grootte | Op maat |
| Thermische weerstand | 0.5°C/W |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Vinnentype | Pin Fin |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |