| Tworzywo | Stop aluminium |
|---|---|
| proces produkcyjny | CNC Mękawka |
| Wymiary | dostosowane |
| Tolerancja | ± 0,01 mm |
| Aplikacja | Sprzęt elektroniczny |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Materiał | Stop aluminium |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Skończ. | Anodowane |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Odporność na uderzenia | Świetnie. |
| Kształt | Włókna |
| Wielkość | Standardowy |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
|---|---|
| Dokładność | 0,006 |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
|---|---|
| Próbka | Bezpłatny |
| Usługa | ODM, OEM |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Skończ. | Polerowanie |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Wysoka precyzja | Tolerancja +/-0,005 mm |
| Czas realizacji | 7-10 dni |
|---|---|
| Próbka | Dostępne |
| Skończ. | Polerowanie |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
| Standardowy | ISO9001:2008 |
| Materiał | Aluminium, stal, mosiądz, tytan, plastik |
|---|---|
| Powłoki | Nikiel |
| Możliwości materiałowe | aluminium, stal nierdzewna |
| Proces produkcji | Obróbka CNC, toczenie, frezowanie |
| Kontrola jakości | 100% kontrola |