| Βάρος | Ελαφρύ |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αντίσταση στη θερμότητα | - Ναι, ναι. |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Διάμετρο | 100~800 mm |
| Διάμετρο | 100~800 mm |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ra 0,4-1,6μm |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Χρόνος ανοχής | 7-10 ημέρες |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Ακρίβεια | 0,01 mm |
| Ποιότητα | 100% επιθεώρηση |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ra 0,4-1,6μm |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |