| Waga | 0,5-10 kg |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Skończ. | Gładki |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj | Przedni panel |
| Zastosowanie | elektroniczna obudowa |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Waga | Lekkie |
| Dostosowanie | Dostępne |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Warranty | 1 Years |
|---|---|
| Package | Wood Package Or Carton |
| Origin | China |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
|---|---|
| Qc Control | 100% Dimension Inspection |
| Key Words | Knurled Nuts |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Słowa kluczowe | Owoce |
|---|---|
| Projekt | /Skręcone rękojeści i guzy |
| Norma materiałowa | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Obróbka powierzchni | Anodowanie, pokrywanie itp. |
| Kategoria produktu | Części toczone CNC |
| Inżynieria | CNC|Wiertarki |
|---|---|
| OEM lub ODM | Dostępne |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Kontrola prędkości | Zmiennej częstotliwości |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
|---|---|
| Kontrola prędkości | Zmiennej częstotliwości |
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Inżynieria | CNC|Wiertarki |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Branża aplikacji | Czujnik, Motoryzacja, Instrument |
|---|---|
| Pochodzenie | Dongguan |
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Okres płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |