| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0,006 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Υλικές Ικανότητες | Πολύτιμα μέταλλα |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Υψηλή ακρίβεια | +/- 0,005 mm Ανοχή |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση, επίστρωση, κ.λπ. |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική, κλπ. |
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
|---|---|
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ανοδιωτικός |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Χρόνος ανοχής | 15-30 ημέρες |
| πρότυπο | ISO9001/TS16949 |
| Τύπος | ISO9001 |
|---|---|
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Πεδίο | 1-200 mm |
| Προϊόν | Τμήματα στροφής CNC |
|---|---|
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τύπος διαθέσιμος | Γύρισμα |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
|---|---|
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Λογότυπο | Γυρισμένο / Λέιζερ |
| Τελείωσε. | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Υπηρεσία | Προσαρμοσμένος cOem, ODM |