| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Αντίσταση στη θερμότητα | - Ναι, ναι. |
| Συγκρότηση | Εύκολος |
| Βάρος | Ελαφρύ |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αντίσταση στη θερμότητα | - Ναι, ναι. |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική, κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Χρόνος ανοχής | 7-10 ημέρες |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Ακρίβεια | 0,01 mm |
| Ποιότητα | 100% επιθεώρηση |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
|---|---|
| Product | CNC Turning Parts |
| Materail | Metal |
| Finish | Plating Cu/Ni/Cr/Au/Ag |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
|---|---|
| Τύπος | Προσωρινό πάνελ |
| Αντίσταση | Η διάβρωση |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Αντοχή σε πρόσκρουση | Εξαιρετικό. |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Διάμετρο | 100~800 mm |
| Τελεία επιφανείας | Χωρισμός |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |