| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Ποιότητα της επιφάνειας | Γλυκό |
|---|---|
| Θερμική επεξεργασία | Καύση θερμικής επεξεργασίας με κενό |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Τμήματα στροφής CNC |
| Τύπος μούχλας | Επεξεργασμένα στη μηχανή ακρίβεια μέρη |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0,006 |
| ΕΠΙΤΡΟΠΟΙ | Μηχανές τρυπών |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Πλατεία | ±0,01 mm |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Μηχανές επεξεργασίας | Στρίβας ακρίβειας, Στρίβας CNC |
| Τύπος μούχλας | Επεξεργασμένα στη μηχανή ακρίβεια μέρη |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Τύπος πληρωμής | ΤΜ/paypal/LC/Western Union |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Πλατεία | ±0,01 mm |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | +/- 0,005 mm Ανοχή |
| Πλατεία | ±0,01 mm |
| Βιομηχανία | βαλβίδα |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |