| Toepassing | Elektronische apparaten |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Grootte | Op maat |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Levertyd | 7-15 dagen |
|---|---|
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Verzendweg | Express |
|---|---|
| Precisiteit | 0,006 |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Materiële mogelijkheden | Edele metalen |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Toepassing | Automobilerij |
| Afmaken. | Polieren |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Hoge nauwkeurigheid | +/- 0,005 mm Tolerantie |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Thermische weerstand | 0.5°C/W |
| Vorm | aangepast |
|---|---|
| Leveringswijze | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Het anodiseren, het Plateren, enz. |
| Diensten | ODM, OEM |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, enz. |
| Steekproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren |
| Dienst | ODM, OEM |
| Doorlooptijd | 15-30 dagen |
| Standaard | ISO9001/TS16949 |
| Standaard | ISO9001 |
|---|---|
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
| Bereik | 1-200 mm |
| Producten | CNC-draaionderdelen |
|---|---|
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Precisie | 0.01 mm |
| Tipe beschikbaar | Omdraaien |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
|---|---|
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Logo's | Gegraveerd / Laser |
| Afmaken. | Vlot, Glanzende Steen, |
| Dienst | Aangepaste OEM, ODM |