| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
|---|---|
| Τελεία επιφανείας | Επικάλυψη από νικέλιο |
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Τύπος | ISO9001:2008 |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Διαδικασία παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
|---|---|
| Τελεία επιφανείας | Χρωματισμός |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Τελεία επιφανείας | Επικάλυψη από νικέλιο |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Διάμετρο | 100~800 mm |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ra 0,4-1,6μm |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ra 0,4-1,6μm |
| Τελεία επιφανείας | Επικάλυψη από νικέλιο |
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ra 0,4-1,6μm |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Διάμετρο | 100~800 mm |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |