| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
|---|---|
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Nakliye yolu | Ekspres |
|---|---|
| Doğruluk | 0,006 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Malzeme yetenekleri | Değerli metaller |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Bitir. | Polişleme |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Yüksek hassasiyet | +/-0,005mm Tolerans |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Şekli | Özel |
|---|---|
| Teslim Etme Yolu | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Yüzey işlemi | Eloksal, Kaplama, Vb. |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Örnek | Mevcut |
|---|---|
| Yüzey işleme | Eloksal |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Kurşun zamanı | 15-30 gün |
| Standart | ISO9001/TS16949 |
| Standart | ISO9001 |
|---|---|
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Aralık | 1-200mm |
| Ürün | CNC torna parçaları |
|---|---|
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Tip Mevcut | Tornalama |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
|---|---|
| Ödeme Süresi | T/T, paypal, western union, L/C |
| Logo | Kazınmış / Lazer |
| Bitir. | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, ODM |