| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
|---|---|
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Τύπος | ISO9001 |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Τύπος | ISO9001 |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
|---|---|
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| ΕΠΙΤΡΟΠΟΙ | Μηχανές τρυπών |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Υπηρεσία | OEM/ODM/Customized |
| Ακριβότητα | 0,006 |
| Ακριβότητα | 0,006 |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Υπηρεσία | OEM/ODM/Customized |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Βιομηχανία | βαλβίδα |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Μηχανές επεξεργασίας | Στρίβας ακρίβειας, Στρίβας CNC |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |