| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Εργαλεία CNC |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Ανωδικοποίηση |
| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0,01mm-0,05mm |
| Πιστοποίηση ποιότητας | ISO9001: 2008, RoHS |
| Μεταφορές | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
| Ανεκτικότητα | 0,01mm-0,05mm |
|---|---|
| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ρα0.8 |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Υπηρεσία | OEM & ODM |
| Τύπος | Στρώσεις και στροφές |
|---|---|
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ρα0.8 |
| Τελείωσε. | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |
| Συγκρότηση | Εύκολος |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Λειτουργία | Προστασία |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Τύπος | ISO9001/TS16949 |
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | RA 0.6-3.2 |
|---|---|
| Αγορά | ΗΠΑ, Ευρώπη, Ασία, Τουρκία, Ρωσία |
| Τύπος κατεργασίας | Επενδύσεις σε ηλεκτρονικές συσκευές |
| Υπηρεσία OEM | αποδεκτό |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Τύπος μούχλα | ΜΑΘΗΜΑΤΑ CNC |
|---|---|
| Δείγμα | Δωρεάν |
| Εφαρμογές | Μηχάνημα CNC |
| Διαστάσεις | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |