| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| μεταφορά | DHL, UPS, FedEx ή όπως επιθυμείτε |
| προϊόν | Τμήματα επεξεργασίας CNC |
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| μεταφορά | DHL, UPS, FedEx ή όπως επιθυμείτε |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
|---|---|
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Materail | Metal |
| Warranty | 1 Years |
| Product | CNC Machining Parts |
| Type | CNC Turning Parts |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Υλικό σιδηροδρόμου | Χάλυβα |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |