| μεταφορά | DHL, UPS, FedEx ή όπως επιθυμείτε |
|---|---|
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
|---|---|
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Ειδικότητα | Σκληρότητα & Ευελιξία |
|---|---|
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
|---|---|
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| Ακριβότητα | 0.010-0.002 mm |
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |
| Τελεία επιφάνειας | Άνωδες |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Εργαλεία CNC |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |