| Özelleştirme | Kullanılabilir |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| İşleme | CNC frezeleme işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | 0.01mm-0.05mm |
| kalite sertifikası | ISO9001:2008, RoHS |
| Toplu taşıma | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
| Dayanıklılık | 0.01mm-0.05mm |
|---|---|
| İşleme | CNC frezeleme işleme |
| Yüzey pürüzlülüğü | RA0.8 |
| Kalite | %100 Muayene |
| Hizmet | OEM & ODM |
| Türü | Delme|Frezeleme|Tornalama |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | RA0.8 |
| Bitir. | Özel |
| İşleme | CNC frezeleme işleme |
| Kalite | %100 Muayene |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
| Maksimum Çap | 15m |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| Toplantı | Kolayca. |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Görev | Koruma |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
|---|---|
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
| Standart | ISO9001/TS16949 |
| Boyutları | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Örnek | Özgür |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0.6-3.2 |
|---|---|
| Piyasa | ABD, Avrupa, Asya, Türkiye, Rusya, Afrika |
| işleme tipi | Hassas CNC TORNA CNC TORNA |
| OEM HİZMETİ | Kabul edilebilir. |
| Şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| Kalıp tipi | CNC işlenmiş parçalar |
|---|---|
| Örnek | Özgür |
| Uygulamalar | CNC Makinesi |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |