| Aanpassing | Beschikbaar |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Vervaardigingsproces | CNC-bewerking |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
| Kwaliteitscertificering | ISO9001: 2008, RoHS |
| Vervoer | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
|---|---|
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra0.8 |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Diensten | OEM & ODM |
| Type | Boringen, slijpen, slijpen, draaien |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra0.8 |
| Afmaken. | aangepast |
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
| Diameter Max | 15 m |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Vergadering | Eenvoudig |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Functie | Bescherming |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0.6-3.2 |
|---|---|
| Markt | VS, Europa, Azië, Turkije, Rusland, Afrika |
| Type van het machinaal bewerken | Precisie CNC-draaien CNC-draaien |
| Oem-service | aanvaardbaar |
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Schimmeltype | CNC -bewerkte onderdelen |
|---|---|
| Steekproef | Vrij |
| Toepassingen | CNC -machine |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
| Dienst | ODM, OEM |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
|---|---|
| Productiemethode | CNC-bewerking |
| Standaard | ISO9001/TS16949 |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
| Proefproef | vrij |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |