| Dostosowanie | Dostępne |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Przetwarzanie | Obróbka Frezarką CNC |
|---|---|
| Tolerancja | 0,01 mm-0,05 mm |
| Certyfikat jakości | ISO9001:2008, RoHS |
| Transport | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Zastosowanie | Motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, maszyny itp. |
| Tolerancja | 0,01 mm-0,05 mm |
|---|---|
| Przetwarzanie | Obróbka Frezarką CNC |
| Chropowatość powierzchni | RA0.8 |
| Jakość | 100% kontrola |
| Usługa | OEM i ODM |
| Rodzaj | Wiercenie|Frezowanie|Toczenie |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | RA0.8 |
| Skończ. | Zindywidualizowane |
| Przetwarzanie | Obróbka Frezarką CNC |
| Jakość | 100% kontrola |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
| Średnica Maks | 15 m |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Zgromadzenie | Łatwo. |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Funkcja | Ochrona |
| Odporność na korozję | - Tak, proszę. |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,6-3,2 |
|---|---|
| Rynek | USA, Europa, Azja, Turcja, Rosja, Afryka |
| Rodzaj obróbki | Precyzyjne toczenie CNC TOKARKA CNC |
| Usługa OEM | Przystępne. |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Typ pleśni | Części obrabiane CNC |
|---|---|
| Próbka | Bezpłatny |
| Aplikacje | Maszyna CNC |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Praca | ODM, OEM |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
|---|---|
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
| Standardowy | ISO9001/TS16949 |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Próbka | Wolne |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |