| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Υλικό σιδηροδρόμου | Χάλυβα |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Τελείωσε. | Άνωδες |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Αντοχή σε πρόσκρουση | Εξαιρετικό. |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μέγεθος | Τύπος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Συγκρότηση | Εύκολα. |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονική επικοινωνία |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Υψηλή |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονική επικοινωνία |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Τύπος | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Συγκρότηση | Εύκολα. |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Υψηλή |
| Τύπος | Μηχανική κατεργασία CNC |
|---|---|
| Χρόνος ανοχής | 7-15 ημέρες |
| Συνέλευση | Εύκολος |
| Διαστάσεις | προσαρμοσμένη |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονική επικοινωνία |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,01 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Άνωδες |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Λειτουργία | Προστασία |
| Αντίσταση στη θερμότητα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,01 mm |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Συγκρότηση | Εύκολος |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |