| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| ΕΠΙΤΡΟΠΟΙ | Μηχανές τρυπών |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Υπηρεσία | OEM/ODM/Customized |
| Ακριβότητα | 0,006 |
| Ακριβότητα | 0,006 |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Υπηρεσία | OEM/ODM/Customized |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Βιομηχανία | βαλβίδα |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Μηχανές επεξεργασίας | Στρίβας ακρίβειας, Στρίβας CNC |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Παράδοση | αεροπορικώς/τη θάλασσα |
| Μηχανές επεξεργασίας | Στρίβας ακρίβειας, Στρίβας CNC |
| Υψηλή ακρίβεια | +/- 0,005 mm Ανοχή |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Παράδοση | αεροπορικώς/τη θάλασσα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Πλατεία | ±0,01 mm |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Παράδοση | αεροπορικώς/τη θάλασσα |
| Υψηλή ακρίβεια | +/- 0,005 mm Ανοχή |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Έλεγχος ταχύτητας | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| διαδικασία | Επεξεργασία στροφής/τρίχωσης/τρίχωσης/επεξεργασίας |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| ΟΜ ή ΟΔΜ | Διαθέσιμο |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ra 0,4-1,6 μm |
| Εφαρμοσμένη μηχανική | Μηχανές τρυπών CNC |
|---|---|
| ΟΜ ή ΟΔΜ | Διαθέσιμο |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Έλεγχος ταχύτητας | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |