| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Vinnentype | Pin Fin |
| Grootte | Op maat |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Vervaardiging | boormachines |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verzendweg | Express |
| Dienst | OEM/ODM/Customized |
| Precisiteit | 0,006 |
| Precisiteit | 0,006 |
|---|---|
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Dienst | OEM/ODM/Customized |
| Verzendweg | Express |
| Industriële sector | klep |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Verwerkingsmachines | Precision grinder, CNC freesmachine |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing | Automobilerij |
|---|---|
| Aflevering | door lucht/overzees |
| Verwerkingsmachines | Precision grinder, CNC freesmachine |
| Hoge nauwkeurigheid | +/- 0,005 mm Tolerantie |
| Afmaken. | Polieren |
| Aflevering | door lucht/overzees |
|---|---|
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Afmaken. | Polieren |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Vlakheid | ±0,01 mm |
| Toepassing | Automobilerij |
|---|---|
| Aflevering | door lucht/overzees |
| Hoge nauwkeurigheid | +/- 0,005 mm Tolerantie |
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Afmaken. | Polieren |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
| Originele Hardheid | HRC35-42 |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| proces | Draaien/frezen/malen/bewerken |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| OEM of ODM | Beschikbaar |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Techniek | Machines voor het boren met behulp van CNC |
|---|---|
| OEM of ODM | Beschikbaar |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
| Precisiteit | 0.01 mm |