| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Wyposażenie | Wiertarki |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
| Służba | OEM/ODM/dostosowane |
| Dokładność | 0,006 |
| Dokładność | 0,006 |
|---|---|
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
| Służba | OEM/ODM/dostosowane |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
| PRZEMYSŁ | Zawór |
|---|---|
| Dokładność | 00,01 mm |
| Maszyny Przetwórcze | Szlifierka precyzyjna, Frezarka CNC |
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
|---|---|
| Dostawa | drogą powietrzną/morską |
| Maszyny Przetwórcze | Szlifierka precyzyjna, Frezarka CNC |
| Wysoka precyzja | Tolerancja +/-0,005 mm |
| Skończ. | Polerowanie |
| Dostawa | drogą powietrzną/morską |
|---|---|
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Skończ. | Polerowanie |
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Płaskość | ±0,01 mm |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
|---|---|
| Dostawa | drogą powietrzną/morską |
| Wysoka precyzja | Tolerancja +/-0,005 mm |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Skończ. | Polerowanie |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Dokładność | 00,01 mm |
| Kontrola prędkości | Zmiennej częstotliwości |
| Oryginalna twardość | HRC35-42 |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| proces | Skręcanie/fresowanie/szlifowanie/przetwarzanie |
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| OEM lub ODM | Dostępne |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 µm |
| Inżynieria | CNC|Wiertarki |
|---|---|
| OEM lub ODM | Dostępne |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Kontrola prędkości | Zmiennej częstotliwości |
| Dokładność | 00,01 mm |