| Doğruluk | 0,006 |
|---|---|
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Hizmet | OEM/ODM/Özelleştirilmiş |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| ENDÜSTRİ | Kapak |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| İşleme Makineleri | Hassas Öğütücü, CNC Freze Tezgahı |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
|---|---|
| teslimat | hava/deniz yoluyla |
| İşleme Makineleri | Hassas Öğütücü, CNC Freze Tezgahı |
| Yüksek hassasiyet | +/-0,005mm Tolerans |
| Bitir. | Polişleme |
| teslimat | hava/deniz yoluyla |
|---|---|
| Özel yapımı | - Evet. |
| Bitir. | Polişleme |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Pürüzsüzlük | ±0,01 mm |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
|---|---|
| teslimat | hava/deniz yoluyla |
| Yüksek hassasiyet | +/-0,005mm Tolerans |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Bitir. | Polişleme |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| işlemi | Dönüştürme / frezeleme / öğütme / işleme |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| OEM veya ODM | Kullanılabilir |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6 mikron |
| Mühendislik | CNC|Sondaj Makineleri |
|---|---|
| OEM veya ODM | Kullanılabilir |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
|---|---|
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Mühendislik | CNC|Sondaj Makineleri |
| Özel yapımı | - Evet. |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Maksimum Çap | 15m |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |