| μεταφορά | DHL, UPS, FedEx ή όπως επιθυμείτε |
|---|---|
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ra 0,4-1,6μm |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Διάμετρο | 100~800 mm |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ra 0,4-1,6μm |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ra 0,4-1,6μm |
| Τελεία επιφανείας | Επικάλυψη από νικέλιο |
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ra 0,4-1,6μm |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |