| Τύπος πληρωμής | ΤΜ/paypal/LC/Western Union |
|---|---|
| Θερμική επεξεργασία | Καύση θερμικής επεξεργασίας με κενό |
| Ευελιξία | Προσαρμόσιμη |
| Λειτουργία | Επεξεργασία άξονα |
| Τύπος μούχλας | Επεξεργασμένα στη μηχανή ακρίβεια μέρη |
| Βάρος | Ελαφρύ |
|---|---|
| Συμφωνία | ευέλικτος |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Συγκρότηση | Ελαφριά. |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
|---|---|
| Τύπος | ISO9001 |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Τύπος | ISO9001 |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
|---|---|
| Διαδικασία παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ra 0,4-1,6μm |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Τελεία επιφανείας | Χωρισμός |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |