| Levertyd | 7-10 dagen |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Afmaken. | Polieren |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| Standaard | ISO9001:2008 |
| Breedte | 100 tot 800 mm |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Afmaken. | Polieren |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| Betalingstype | TT/paypal/LC/Western Union |
|---|---|
| Warmtebehandeling | Vacuümwarmtebehandeling |
| Flexibiliteit | Aanpasbaar |
| Functie | Machinerie voor het bewerken van assen |
| Vormtyp | Precisie Machinaal bewerkte Delen |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Precisiteit | 0,006 |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
| OEM of ODM | Beschikbaar |
| Toepassingen | CNC-machine |
|---|---|
| Standaard | ISO9001 |
| Diensten | ODM, OEM |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
|---|---|
| Toepassingen | CNC-machine |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Diensten | ODM, OEM |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Afmaken. | Polieren |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
|---|---|
| Proefproef | Vrij |
| Diensten | ODM, OEM |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |