| Afmaken. | Glanz |
|---|---|
| Afmetingen | Op maat |
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Kleur | Zilver |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Gewicht | 0.5-10KG |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Productieproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Vinnentype | Pin Fin |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Breedte | 100 tot 800 mm |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Oppervlakte afwerking | geanodiseerd |
|---|---|
| Afmetingen | aangepast |
| Type | CNC-bewerking |
| Materiaal | Aluminium, koper, roestvrij staal. |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Materiaal | Aluminium, staal, koper, titanium, kunststof |
|---|---|
| Deklagen | Nikkel |
| Materiële mogelijkheden | Aluminium, Roestvrij staal |
| Productieproces | CNC-bewerking, draaiwerk, frezen |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
| Vinnenhoogte | 5 mm |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Vervaardigingsproces | CNC-bewerking |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
|---|---|
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Vinnenhoogte | 5 mm |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Vinnenpijl | 2 mm |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
|---|---|
| Afwerking van het oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Standaard | ISO9001:2008 |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
|---|---|
| Toepassingen | CNC-machine |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Diensten | ODM, OEM |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |