| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Afmaken. | Glanz |
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Afmetingen | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Proefproef | Vrij |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
|---|---|
| Proefproef | Vrij |
| Bereik | 1-20 mm |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Toepassingen | CNC-machine |
| Vorm | Op maat |
|---|---|
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
|---|---|
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Standaard | ISO9001 |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Standaard | ISO9001 |
| Bereik | 1-20 mm |
| Diensten | ODM, OEM |
| Vorm | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
|---|---|
| Vinnentype | Pin Fin |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Vervaardiging | boormachines |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verzendweg | Express |
| Dienst | OEM/ODM/Customized |
| Precisiteit | 0,006 |
| Precisiteit | 0,006 |
|---|---|
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Dienst | OEM/ODM/Customized |
| Verzendweg | Express |
| Industriële sector | klep |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Verwerkingsmachines | Precision grinder, CNC freesmachine |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |