| Openingspatroon | Automatisch |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Oorsprong | China |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Precisie | 0.01 mm |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
| product | delen voor cnc-bewerking |
|---|---|
| Openingspatroon | Automatisch |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Materail | Metal |
| Warranty | 1 Years |
| Product | CNC Machining Parts |
| Type | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
|---|---|
| Qc Control | 100% Dimension Inspection |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Product Name | Various anodized knurled nuts satin nickel Furniture cabinet hardware decoration kitchen Knurled Handles And Knobs |
|---|---|
| Finish | Satin Nickel |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Precisie | 0.01 mm |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Producten | CNC-draaionderdelen |
| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |